نمای کلی شرکت آناهید زروان *
آگهی های تجاری زروان *
رویدادهای آناهید زروان *
 
نمای کلی شرکت آناهید زروان

نام زروان در آئین ایران باستان و در داستانهای اساطیری ایرانیان به معنای الهه زمان  می باشد . شرکت آناهید زروان دارای نمایندگی انحصاری  برندهای ساعت آلبرت ریله - ازتورین - الیکسا - برگشترن - ای ام پی ام - رومانسون – ابرهارد – میلوس – ایپوز – انیکار – هورکس – جی  ا  ، و زیور کومت  که  به مدت 20 سال  نماینده انحصاری برند کمپانی رومانسون در ایران میباشد .


این شرکت با هدف آفرینش رضایت مشتریان همواره کوشیده است با ارائه بهترین و باکیفیت ترین محصولات در شبکه فروش بزرگ و گسترده آناهید زروان با ارائه ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش وسیع و اعطای خدمات و سرویسهای ویژه به مشتریان خود با پیروی از سیاستهای جهانی کمپانیهای فوق ، مشتریان را نه تنها بعنوان مصرف کنندگان ، بلکه به عنوان عضوی از خانواده آناهید زروان به شمار آورده و پیشگام ارائه خدمات نوین باشد .

چشم انداز

حضور پایدار، ارتقاء سطح، افزایش سهم بازار و توسعه مستمر در سبد برندهای شرکت آناهید زروان
انتخاب و تبیین 10 برند برتر ساعت و زیورآلات (از حیث کیفی) جهت توزیع و فروش در ایران
برترین انتخاب فروشندگان و مشتریان با ارائه سبد محصولاتی شیک ، با کیفیت و قیمت مناسب
ایجاد فضای خرید و سفارش گذاری به صورت مجازی برای نخستین بار در ایران
باشگاه مشتریان زروان به منظور ایجاد جایگاهی منحصر به فرد برای مصرف کنندگان
ماموریت سازمانی

ما شرکتی بزرگ با سابقه درخشان در زمينه ساعت و زيورآلات هستيم. مأموريت ما ارزش آفرینی و تامین منافع مصرف کنندگان، فروشندگان، کارکنان و سهامداران از طريق مدیریت بهینه عرضه محصولات شيک، مدرن و با کيفيت در بازاری بسيار خوش سليقه و سخت گير و همچنين ارائه خدمات پس از فروش استثنائی است .
ما با خلاقيتهای علمی، صداقت، نوآوری و با اتکاء به دانش پرسنل خود به موفقیت هر چه بیشتر و بهبود مستمر در يک رقابت حرفه ای و جوانمردانه می انديشيم و با ايجاد امکان دسترسی هر چه سريعتر و آسانتر مردم به متنوع ترين تکنولوژی و مد روز، نگرش برنده – برنده با مشتریان را تضمين می نماییم.

 

 

 

 
copyright @2014 allright reserved.Designed & Developed by Anahid Zarvan CO.